ФОТОФАКТ! У Бедевлі вирощують кавуни та дині!

Дата публікації: 31 августа 2016 | Кількість переглядів : 71 | Категорія: Новини

У свій час, коли розвалився радгосп, господар М.І.Полянський вирішив зайнятись вівчарством. Треба було якось виживати. Це коштувало йому немалих зусиль, були проблеми з випасами, та їх згодом вирішили. Тепер в його отарі більше ста голів овець та кіз.
Разом з дружиною Надією та сином Іваном навчилися виробляти смачну овечу продукцію – сир і вурду. Але нинішньої весни у Михайла Полянського з’явився ще один добрий задум: вирішив спробувати вирощувати кавуни та солодкі дині. Дружина теж підтримала чоловіка. Підібрали гарну земельну ділянку, добре заправили її гноєм. Трохи хвилювались, звичайно, але затрати не такі уже й великі, тому вирішли: будь що буде. Тепер вже збирають кавуни, дині. Поки ще реалізацією не займаються, але мають чим пригостити всіх, хто завітає до них. Кавуни ростуть на славу – окремі мають по 7-8 кілограмів, солодкі і соковиті, як і дині.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Роботи в Полянських у літню пору багато, ще й корми заготовляли, адже утримують, крім овець та кіз, й дві корови, іншу живність.
Започаткована ними справа з вирощування баштанних переконала у тому, що в нашому краї це можливо.
А мені думається: скільки родючих земель пустує в селі? Їхні господарі бідкаються, мовляв, не вигідно вирощувати картоплю, кукурудзу, інші культури. А жаль, адже кожна дає віддачу, якщо про них добре дбати. Так як це робить працьовита сім’я Полянських.


Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting


Текст і фото голови с/р Рішко І.М.
Головна
Новини
Сільська Рада інформує
Історія
Туризм
Школа
Персоналії
Спорт
Символіка
Релігія
Архітектура
Фотогалерея
Село Глиняне
Banner 1«    Февраль 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28     Розробка сайту
Підтримка сайту - spasvisual.