Тячів Млин - туристична база відпочинку, озеро у с.Бедевля.

Дата публікації: 2 февраля 2016 | Кількість переглядів : 285 | Категорія: Туризм

Територія туристичної бази «Млин» сягає 1.4 га і включає в себе гарне озеро ( 70х80 м) та комплекс для проживання і відпочинку. Навколо озера насаджено багато декоративних рослин (кущів, дерев), що надають краси цьому місцю. Озеро прозоре та чисте, можна купатися, адже воно не глибоке (близько 2 м). Маєте можливість порибалити, але зловивши рибину, потрібно буде за неї заплатити, але її ціна буде нижчою ніж на ринку. В озері водиться така риба: сом, білий амур, товстолобик, карп-созан і карась. Спіймавши рибу, можна одразу її приготувати на мангалі, що знаходиться на території комплексу. На нашому 3Д турі можна побачити всю красу туристичного комплексу «Млин».

Piccy.info - Free Image Hosting

В приміщенні туристичної садиби на першому поверсі є кафе-ресторан, який може прийняти 50 відвідувачів. Кухня смачна, втішить будь-якого гурмана. На другому поверсі садиби розміщені 3 номери для проживання: чотирьохмісний, трьохмісний та двомісний. Інтер’єр красивий і затишний. Номери облаштовані всіма необхідними зручностями для проживання і приємного відпочинку. Санвузол знаходиться на поверсі. Для любителів проживання під відкритим небом пропонуємо палатки. Зупинитися Ви можете на облаштованій для проживання території, де є сіновал (8х8), який дуже полюбляють наші відвідувачі.
Поряд із садибою знаходиться крита тераса, що складається з чотирьох зон. Перша – кухонна, включає в себе :
- піч;
- шашлична-коптильня, де можна за 2 години запекти поросятко;
- піцерія-піч;
- столи, для самостійного приготування їжі.

Piccy.info - Free Image Hosting

Друга зона – музей старожитності. В музеї знаходяться різні предмети вжитку старовини, які зібрав власник туристичної бази «Млин». Тут можна побачити: ткацький верстат, колеса та інші елементи возів, упряж для биків (які були виготовлені щонайменше 150 років тому), керасинові й гасові лампадки, глиняний посуд та багато інших оригінальних предметів давно минулих часів.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting


Третя і четверта зони – приміщення для проведення різних заходів (весілля, ювілей, корпоративи тощо). Просторий зал може прийняти 400 гостей, яких буде обслуговувати професійний персонал. Поряд є відкриті альтанки з дерев’яного брусу, змайстровані на сваях, де під ними дзюркоче струмок. Надзвичайно красиве місце для проведення Вашого свята.
На території комплексу є ще сауна на 10 осіб. В ній вміщені кімната відпочинку, парна та невеличкий басейн. Взимку відвідувачі мають можливість моржуватися: роблять велику ополонку і після парної одразу ж у зимову воду.
Господарі щиро запрошують Вас провести свій відпочинок у базі «Млин». Рибалка і відпочинок за день 40 грн з дорослого, а діти – безкоштовно.
У селі Бедевля в центрі потрібно звернути наліво і за позначками Ви потрапите в це місце. Адреса: Тячівський район, село Бедевля, урочище Говди 60, Туристична база "Млин". Телефони: 09-666-71-601, 09-666-71-610, (03134) 35036
Головна
Новини
Сільська Рада інформує
Історія
Туризм
Школа
Персоналії
Спорт
Символіка
Релігія
Архітектура
Фотогалерея
Село Глиняне
Banner 1«    Февраль 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28     Розробка сайту
Підтримка сайту - spasvisual.