Шантаж і переслідування: політичні опоненти не дають спокійно працювати голові Бедевлянської сільської ради

Дата публікації: 29 января 2016 | Кількість переглядів : 110 | Категорія: Новини


Та, як приклад, це подобається не всім. Особливе гоніння сталося після виборів, коли більшістю голосів виборців мене було обрано втретє на посаду сільського голови. Окремим моїм опонентам це дуже не сподобалося. Почалися різні переслідування. Наприклад, лише за дві години до закінчення строку оголошення результатів виборів, під тиском громадськості, було оприлюднено результати виборів, так як голова сільської виборчої комісії мотивувала, що в інших кандидатів є якісь підозри щодо фальсифікації виборів, які так і не змогли довести на протязі всього відведеного часу.

Це аж занадто обурило інших кандидатів на голову села, а саме прихильника «Єдиного центру» Маркуш Миколу Миколайовича, районного судмедексперта Маркуш Марію Миколаївну та горстку людей, які підтримали їх на виборах. Мовляв, як це так, ми таки доб’ємося, щоб скинути Рішка, тобто мене, з посади сільського голови. І вони не зупиняються. Шляхом шантажу, переслідувань прагнуть добитися свого. На жаль, окремі бедевлянці єдиноцентристи та працівники Національної Поліції (уродженець с. Бедевля М. В. Банк, який працює начальником департаменту захисту економіки у Закарпатській області) дуже завзято допомагають їм у цьому.

Наприклад, група працівників Національної Поліції у кількості семи чоловік вриваються у приміщення сільської ради, вимагаючи від секретаря, яка, до речі, на даний час перебувала у відпустці в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вимагаючи документацію. Всі ці дії дестабілізують роботу виконавчого апарату сільської ради, нервують мешканців села.

Через деякий час я дізнаюся, що у суді з’явилася кримінальна справа, з якою я навіть не мав нагоди ознайомитися. А саме мене безпідставно звинуватили у привласненні бюджетних коштів відповідно Ухвали Тячівського районного суду від 24 грудня 2015 року справа № 307/3855/15-к. Керуючись цим документом поліція вилучила всі оригінали документів по одному будівництву. До того ж так-звані поліцейські не пред’явили жодних документів, які підтверджують їх причетність до роботи в поліції.

Крім того, на підставі листа заступника начальника Управління захисту економіки в Закарпатській області НПУ України від № 6/16 було вилучено завірені копії актів виконаних робіт по будівництву (реконструкції) об’єктів, які перебувають на балансі Бедевлянської селищної ради за 2015 рік. Відтак, на виконання листа від 04.12.2015 № 6/141, управління захисту економіки в Закарпатській області НПУ України отримало інформацію щодо кількості повідомлень зареєстрованих в сільській раді, які надійшли від посадових осіб та депутатів ради.

За результатами численних перевірок документації та сесій сільської ради працівниками УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції складено адміністративний протокол про порушення ч.1 ст. 172-7 КУпАП, відносно сільського голови Бедевлянської сільської ради Рішка Івана Михайловича, який ніби-то «являється суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення згідно ЗУ «Про запобігання корупції».

Нещодавно я потрапив на лікування у Тячівську районну лікарню, де п. Яринич сам особисто зацікавився як я потрапив у лікарню, яка хвороба, що сталося. Після такої виявленої «турботи», мене всіма правдами та неправдами старалися виписати з лікарні, ніби я не маю права хворіти.

Районний судмедексперт Маркуш М. М., використовуючи своє службове становище, почала розповсюджувати різні слухи, впливаючи на працівників Поліції. Почали шукати докази моїх ніби-то корупційних діянь.

На протязі декількох днів я дізнаюся, що на мене складено адміністративний протокол про корупційне правопорушення за ст. 172-7 КУпАП, не дивлячись на те, що виконавчий комітет надав дозвіл на виконання робіт, та було повідомлено сесію сільської ради. Та використовуючи свої зв’язки та вплив на депутатів сільської ради від партії «Єдиний Центр», почалися збиратися доводи, що на розгляд сесії дані питання не виносилися, так само сталося і з рішенням виконавчого комітету.

На даний час працівники Національної Поліції без будь-яких попереджень чи повідомлень вриваються в будівлі комунальної власності, мотивуючи, що вони проводять перевірки.

Все це робиться за сприянням районного судмедексперта Маркуш М. М., яка, маючи мережу магазинів «Ритуальних послуг» на підставних осіб та вплив на працівників структурних підрозділів Поліції, робить все, щоб довести своє.Голова Бедевлянської сільської ради Рішко Іван Михайлович.


Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting


Та на цьому опоненти не зупиняються

Piccy.info - Free Image Hosting
Piccy.info - Free Image Hosting
Головна
Новини
Сільська Рада інформує
Історія
Туризм
Школа
Персоналії
Спорт
Символіка
Релігія
Архітектура
Фотогалерея
Село Глиняне
Banner 1«    Июнь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30     Розробка сайту
Підтримка сайту - spasvisual.