Футбол

Дата публікації: 31 травня 2010 | Кількість переглядів: 1 030 | Категорія: НовиниСвяткування свята Святої Тройці

Дата публікації: 27 травня 2010 | Кількість переглядів: 1 219 | Категорія: Новини

25.05.2010 року.
У Бедевлі урочисто відзначено свято Тройці або святу Неділю.
Це гарне весняне свято, яке відзначається на 50-тий день після Великодня, прийшло до нас з рясними травневими дощами та буйної зелені. За давньою доброю традицією господарі осель прикрашали свої хати, огорожі чіпками липи, явора, клена…А підлоги в хатах посипали ароматним чабриком. Недарма свято Тройці в народі ще називають зеленими святами.
У всіх церковних храмах, що розташовані на території Бедевлянської сільської ради, відбулися святкові богослужіння. Найбільш багатолюдно було у Свято-Михайлівській та Свято-Іллінській церквах, де настоятелі отці Василій та Михаїл.
На третій день свят, у вівторок, велике храмове свято вперше відбулося у Свято-Миколаївській церкві на Руні. Мешканці цього мальовничого села, що розташовано на території Бедевлянської сільської ради, збудували храм на власні пожертвування та кошти мирян з найближчих сіл та за сприяння сільради, депутатів. І ось у вівторок біля новозбудованої обителі зібралося багато народу. Прийшли протисії із Свято-Михайлівської церкви с. Бедевля, Свято-Володимирського собору (м. Тячів), церкви жінок Мироносиць, село Тячівські Лази, Свято-Вознесенської церкви (с. Лази). Велично звучала святкова літургія, в якій взяли участь шість священників. Відбулося миропомазання прихожан.
Сповнені Божої благодаті розходились миряни. А рунянці продовжуватимуть благоустроювати ново зведену церкву.


Святкування Дня ПЕРЕМОГИ!!!

Дата публікації: 9 травня 2010 | Кількість переглядів: 1 151 | Категорія: НовиниВ Ужгороді вийшла друком книга про Бедевлянський монастир

Дата публікації: 24 лютого 2010 | Кількість переглядів: 1 973 | Категорія: Новини

В інтелектуальному просторі Закарпатського краю з'явилася історична праця про один із древніх православних монастирів - Свято-Іоанно-Предтеченський, що у селі Бедевля Тячівського району.Книга під назвою «Православний Свято-Іоанно-Предтеченський чоловічий монастир у с. Бедевля» вийшла друком у кінці грудня 2009 року у Всеукраїнському державному видавництві «Карпати», що в місті Ужгород.

Авторами праці стали вже відомий молодий історик, директор Богословсько-історичного дослідного центру імені архімандрита Василія (Проніна), кандидат історичних наук, доктор філософії, доцент кафедри історії України УжНУ, Юрій Васильович Данилець та благочинний Грушівського чоловічого монастиря - ієромонах Пімен (Мацола).


З почутям гордості за село

Дата публікації: 23 листопада 2009 | Кількість переглядів: 1 415 | Категорія: Новини
Щороку, 11 вересня, у чоловічому Іоанно-Предтеченському монастирі с. Бедевля відбувається храмове свято Главосіки. Цього разу воно було, як ніколи, велелюдним. Прихожани, котрі не були тут декілька неділь, не впізнали дорогу, що веде сюди. Вона із звичайної, кам'я-нистої, стала асфальтованою. По ній вперше проїхав єпископ Хустсько-Виноградівської єпархії о. Марк. Ремонт зроблено за сприяння обласної та районної влади.
У своїй проповіді настоятель святої обителі о. Іов щиро дякував голові ОДА Олегу Гаваші, голові районної організації Єдиний Центр Василю Йовдію, народному депутату Верховної Ради України В.В.Петьовці, сільському голові Бедевлі Івану Рішку за підтримку і розуміння.
Єпископ Марк теж висловив задоволення за порозуміння влади зі священиками, побажав всім здоров'я та Божої благодаті.
Справжньою подією стало свято для сільського голови І.М.Рішка. Єпископ о. Марк вручив йому орден Олексія Карпатського, який бедевлянський биров прийняв із почуттям гордості за своє село. Адже останнім часом, спільно з депутатським акти-вом вдалося немало зробити і за кошти сільського бюджету. Найперше, відремонтовано сільські дороги протяжністю 5 км, освоєно 90 тис. грн. Засипано вибоїни на вулицях Гілі, Шевченка, Лесі Українки, Брусний...
Цю роботу добросовісно виконали бригади Нересницької та Хустської ДУ й підприємець І.І.Маркуш.
Що ж, у свята, по неділях мешканці навколишніх сіл та навіть із-за меж району, області їдуть у святу обитель – Іоанно-Предтеченський монастир. Нам приємно, що спільними зусиллями з районною, обласною владою, райорганізацією Єдиний Центр вдалося немало зробити задля пок-ращення стану сільських доріг. І не тільки. Ми гордимося своїм селом!

В.ЛЕВКО, секретар Бедевлянської сільської ради.
Фото автора.

Відкрита музична школа в селі Бедевля

Дата публікації: 13 жовтня 2009 | Кількість переглядів: 1 479 | Категорія: Новини

Добра новина Вже і в Бедевлі є філія ДШМ

Нарешті, при сільському Будинку куль-тури с. Бедев-ля відкрито філію дитячої школи мистецтв. Сельчани давно мріяли про цю подію. Адже досі дітей, котрі хотіли опанувати гру на музичних інструментах, підвозили в ДШМ смт Те-ресви.
Тому батьки неодноразово порушували питання про відкриття в селі музшколи.
До їхніх прохань прислухались сільський голова І.М.Рішко, депутати та підприємці. Кошти на ремонт та обладнання кабінетів виділив відділ культури РДА (начальник В.А.Гудак). Тепер тут чисто і затишно. Буде й тепло, адже заклад газифікований. Підтримали добру справу підприємці Я.В.Рябіцький, В.І.Михайльо, М.В.Данилич, І.В.Тиводар, В.П.Костевич, подарувавши школі 4 піаніно та інші музичні інструменти. Позитивно вирішено питання із кадрами. Очолила філію О.В.Тиводар. Навчають дітей азів музики викладачі Марина Іванчо, Мирослава Болібей, Олена Бобечко, Наталія Тиводар, Романа Грабар, Олена Шуфрич. Вже проведено перші уроки. Успіхів, шановні!
Р.РІШКО.

На фото автора: перші уроки.

Мешканцям Бедевлі стихія вже не страшна

Дата публікації: 26 вересня 2009 | Кількість переглядів: 1 462 | Категорія: Новини

[size=2] Минулого четверга у Бедевлі було здано в експлуатації нову дамбу, котра захищатиме село від паводкових вод. На об'єкті побували члени комісії - начальник ЗАТ "Виноградівська ПМК-78" Й.А.Вайда, головний інженер Львівського проектного інституту "Дпіпроводгосп" М.М.Фесик, заступник начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в області Г.З.Орбелянц, в.о.першого заступника голови райдержадміністрації В.Й.Каганець, головний інженер Тячівського міжрайонного управлінняводного господарства М.М.Тхорук, провідний спеціаліст відділу ДП "Об'єднана дирекція будівництва водогосподарських об'єктів Закарпатської області" М.М.Фединець. Також на місті побували сільський голова Бедевлі Іван Михайлович Рішко, колишній сільський голова В.В.Модинець, депутатський акти сільської ради.
Новозведена дамба простяглася на 2.8км. Загальна кошторисна вартість її - близько 11 млн.грн. Фахівці оглянули об'єкт, давши високу оцінку якості проведених робіт, виконаних згідно з усіма нормами дамбобудівництва.
Виступаючи перед присутніми, В.Й.Каганець зазначив:
- Дамба в Бедевлі - одна з тих, завершення яких було заплановано ще в минулого року. ... .
Зі слів виступаючого, таких темпів вдалося досягти, зокрема, завдяки підтримці голови Державного комітету України з водного господарства В.А.Сташука.
ТОЖ НАРАЗІ БЕДЕВЛЯ СТОВІДСОТКОВО ЗАХИЩЕНА ВІД МОЖЛИВИХ ПРИМХ ПРИРОДИ.

головний редактор сайтуфото: Палінкаша Івана

Головна
Новини
Сільська Рада інформує
Історія
Туризм
Школа
Персоналії
Спорт
Символіка
Релігія
Архітектура
Фотогалерея
Село Глиняне

«    Лютий 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28