Збережемо тепло душі

Дата публікації: 18 листопада 2019 | Кількість переглядів : 11 | Категорія: Новини

Одного чудового осіннього дня ми запросили на клубні посиденьки "Життєвий листопад" жінок, які вже не працюють, але в минулому вели активне життя: були учасницями художньої самодіяльності будинку культури, хору вчителів і є шанованими у селі людьми.
   Для всіх запрошених це був сюрприз. У великому залі Бедевлянського будинку культури, прикрашеному квітами та рушниками, гостей вітали ведучі Вікторія Мункачі та Марія Перм'якова, сільський голова І. М. Рішко.
   Незабутні враження справили маленькі артисти з дитячого ансамблю "Веселка" сільського ДНЗ піснями " Садочок", " Внучка" на слова І. Рішка, музику Н. І. Тиводар.
    Ніжність, любов, шану віддаємо найдорожчій у світі людині - матері. Саме цим світлим почуттям були присвячені пісні "Рідна мати моя", Виростеш ти, сину" у виконанні ансамблю "Сонечко".
     Своєю творчістю та талантом порадували гостей і викладач Тересвянської ДШМ Єва Тиводар з донькою Вікторією Мункачі, які виконали пісні "Ой чого ж ти, мамо, посивіла рано", "Ой, мамо, не лайте" , а допомагали їм учні Олена Решетар та Андріана Костевич. У виконанні Єви Михайлівни Прозвучали також "У Бедевлі, за рікою", "Родина", "Приходіть до нас у гості"(сл. І. Рішка, муз. Н. Тиводар), продовжив виконувати мелодії цих авторів вокальний ансамбль "Бедевляночка".
    Від імені всіх запрошенихпедагого-ветерани Н. В. Тиводар, М. Ф. Бедей, Л. С. Гуцул, І. С. Бедей та  медсестра дитячого садка М. А. Бедей побажали присутнім життєвого потенціалу.
    Насамкінець І. М. Рішко та автор цих рядків подякували всім за участь у святі та побажали доброго здоров'я. 
Головна
Новини
Сільська Рада інформує
Історія
Туризм
Школа
Персоналії
Спорт
Символіка
Релігія
Архітектура
Фотогалерея
Село Глиняне

«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031